kls-solutions.pl Reviews with ekomi-pl.com
O firmie

O firmie

Firma KLS powstała, by oferować rozwiązania realnie podnoszące poziom bezpieczeństwa w obliczu żywiołu oraz poprawiać zapotrzebowanie na ciepło obiektów budowlanych. Okazało się to możliwe dzięki wykorzystaniu potencjału płynącego z zastosowania zaawansowanych technologii (w tym sztucznej inteligencji). Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług w trzech kluczowych segmentach. Pierwszym z nich jest przewidywanie zjawiska pożaru oraz wdrażanie rozwiązań z obszaru ochrony przeciwpożarowej.

Posiadamy grupę wykwalifikowanych inżynierów oraz zaawansowane oprogramowanie, co umożliwia wskazanie potencjalnych kierunków rozprzestrzeniania się ognia, dymu, toksyn oraz substancji wybuchowych. Dodając do tego kompetencje w zakresie prognozowania zachowań jednostek osób oraz grup ludzi podczas ewakuacji z obiektu budowlanego, zyskujemy zaawansowane możliwości podnoszenia poziomu bezpieczeństwa podczas pożaru.

Drugim, kluczowym segmentem, działalności firmy KLS jest zastosowanie rozwiązań poprawiających zapotrzebowanie cieplne obiektów budowlanych. Ich zadaniem jest poprawienie energochłonności, a co za tym idzie minimalizowanie energii użytkowej i ograniczenie strat cieplnych. Trzecim obszarem, dopełniającym zakres działalności firmy KLS, jest przekazywanie wiedzy i szkolenie ludzi z obszarów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz postępowaniem w sytuacjach zagrożenia pożarowego lub innych

KLS Timeline

2016

Zaczynamy!

Założycielem firmy jest Szymon Kolanek, a jej powstaniu przyświeca idea oferowania najwyższej jakości usług.

2018

Sukcesywny rozwój

Firma dynamicznie rozwija się, poszerza portfolio Klientów, ciesząc się coraz większą popularnością na rynku. Dzięki temu tworzy nowe miejsca pracy, sukcesywnie budując zespół wyspecjalizowanych inżynierów.

2021

Czas na rewolucje

To właśnie w 2021 r. rodzi się pomysł, by dokonać przewrotu i rozpocząć kolejny etap działalności firmy. Nadchodzi nowy początek...

2022

Stara lokalizacja, nowa nazwa

Budujemy profesjonalną stronę internetową, a firma zmienia nazwę na „KLS”. Powstaje nowy brand, oferujący zaawansowane usługi oparte na wypracowanym przez lata doświadczeniu i zespole inżynierów.

2023

Odsłaniamy karty

Uruchamiamy stronę internetową i rozpoczynamy pracę nad nowoczesnym portalem szkoleniowym "Centrum Szkoleń Online".

Tutaj nas znajdziecie:

ul. Michała Wołodyjowskiego 8,
98-300 Wieluń

Tutaj nas znajdziecie:

Zespół specjalistów

Kadra firmy KLS to doświadczeni eksperci – nasz zespół to grupa wykwalifikowanych inżynierów, certyfikatorów oraz audytorów energetycznych. Ochrona przeciwpożarowa oraz obliczeniowe zapotrzebowanie na ciepło to nasza codzienność – praca i pasja.

To dlatego tak doskonale rozumiemy problemy, z którymi mierzą się liczne firmy, urzędy, instytucje, placówki oraz osoby prywatne. Naszą misją jest dostarczenie im maksymalnie skutecznych rozwiązań, narzędzi i kompetencji w zakresie poprawy energochłonności oraz ochrony przed żywiołem jakim jest pożar.

Jak pracujemy?

Prezentujemy sześć kroków, o które oparliśmy realizację usług i szkoleń firmy KLS. Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zobacz, jak będzie ona wyglądała.

Krok 01

Daj się poznać

Pierwszy etap to każdorazowo analiza wstępna Twoich potrzeb. Poznajemy Twoje wymagania, a następnie dobieramy odpowiednie rozwiązania dedykowane dla Twojego biznesu.

Krok 02

Wycena i ustalenie harmonogramu

Znamy już Twoje potrzeby. Tylko jeden krok dzieli nas od podjęcia współpracy ! Po akceptacji wyceny, czas na określenie harmonogramu, który usprawni cały proces.

Krok 03

Strategia

Nasz zespół tworzy strategię szytą na wymiar i dedykowane do poszczególnego klienta. Dobieramy rozwiązania pozwalające osiągnąć sukces w możliwie najszybszym czasie.

Krok 04

Szlifowanie

Ten etap to porządkowanie zebranych materiałów w zaciszu firmy i szlifowanie obranej strategii.

Krok 05

Realizacja

Jest to podsumowanie i zarazem ocena wcześnej podjętych prac przez grupę inżynierów.

Krok 06

Meta !

Osiągnięcie tego etapu to pełna satysfakcja klienta z efektu pracy. Twój sukces to nasz sukces !

Jesteś zainteresowany oferowanymi przez firmę KLS usługami lub chcesz zapisać się na dostępne szkolenia? Masz wątpliwości co do ich doboru lub chcesz skonsultować się w zakresie naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Dziękujemy, przyjeliśmy twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.

logo

ul. Michała Wołodyjowskiego 8 98-300 Wieluń

Formularz kontaktowy

kontakt

Project i wykonianie: Samatix