kls-solutions.pl Reviews with ekomi-pl.com
O firmie

O firmie

KLS Solutions to firma specjalizująca się w audytach energetycznych, świadectwach charakterystyki energetycznej oraz nowoczesnych technologiach optymalizujących zużycie energii. Nasi audytorzy są członkami Zrzeszenia Audytorów Energetycznych oraz ekspertami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jesteśmy również inżynierami pożarnictwa, co pozwala nam oferować kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Korzystamy z zaawansowanego sprzętu, takiego jak kamery termowizyjne FLIR E96, drony DJI Matrice 30T i Leica BLK 3D. Zaufaj profesjonalistom z KLS Solutions i zyskaj pewność, że Twój budynek spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności.

KLS Timeline

2016

Zaczynamy!

Założycielem firmy jest Szymon Kolanek, a jej powstaniu przyświeca idea oferowania najwyższej jakości usług.

2018

Sukcesywny rozwój

Firma dynamicznie rozwija się, poszerza portfolio Klientów, ciesząc się coraz większą popularnością na rynku. Dzięki temu tworzy nowe miejsca pracy, sukcesywnie budując zespół wyspecjalizowanych inżynierów.

2022

Nowy rozdział

KLS poszerza zakres usług o świadectwa charakterystyki energetycznej i audyty energetyczne.

2023

Odsłaniamy karty

Firma KLS, zgodnie z planem, opiera się o 3 segmenty. KLS - usługi, CSO - portal szkoleniowy i BelferBHP- sklep BHP online.

2024

Zmiany

Wdrażamy zmiany na stronie KLS. Dzięki nowemu modelowi, dajemy możliwość zamówienia świadectwa charakterystyki energetycznej bezpośrednio przez stronę internetową.

Tutaj nas znajdziecie:

ul. Michała Wołodyjowskiego 8,
98-300 Wieluń

Tutaj nas znajdziecie:

Zespół specjalistów

Kadra firmy KLS to doświadczeni eksperci – nasz zespół to grupa wykwalifikowanych inżynierów oraz audytorów energetycznych. Ochrona przeciwpożarowa oraz obliczeniowe zapotrzebowanie na ciepło to nasza codzienność – praca i pasja.

To dlatego tak doskonale rozumiemy problemy, z którymi mierzą się liczne firmy, urzędy, instytucje, placówki oraz osoby prywatne. Naszą misją jest dostarczenie im maksymalnie skutecznych rozwiązań, narzędzi i kompetencji w zakresie poprawy energochłonności oraz ochrony przed żywiołem jakim jest pożar.

Jak pracujemy?

Poznaj sześć kroków, dzięki którym zamówisz świadectwo charakterystyki energetycznej !

Krok 01

Wybierz nieruchomość

Do wyboru masz lokal mieszkalny lub budynek jednorodzinny. W przypadku budynków wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej - skontaktuj się z nami !

Krok 02

Opłać zamówienie

Szybki proces poprzez płatność online.

Krok 03

Uzupełnij formularz

Formularz pozwoli zebrać niezbędne informację, które są konieczne do opracowania dokumentacji.

Krok 04

Poczekaj chwile

Standardowy czas realizacji to 2 dni robocze. Możesz to jednak przyspieszyć poprzez ekspresowe świadectwo !

Krok 05

Nasza praca

Teraz czas na naszą pracę i sporządzenie dokumentacji, która zostanie zgłoszona do Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Krok 06

Gotowe !

Świadectwo podpisane podpisem kwalifikowanym trafia do Ciebie.

Jesteś zainteresowany oferowanymi przez firmę KLS usługami lub chcesz zapisać się na dostępne szkolenia? Masz wątpliwości co do ich doboru lub chcesz skonsultować się w zakresie naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Dziękujemy, przyjeliśmy twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.

logo

ul. Michała Wołodyjowskiego 8 98-300 Wieluń

Formularz kontaktowy

kontakt